Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 1.2 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 1198 cm |
| najveća snaga motora | 44 kW / 5200 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 108 Nm / 3000 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored3 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni |
| vrsta pogona | prednji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2470 mm |
| duljina | 3970 mm |
| širina | 1682 mm |
| visina | 1438 mm |
| masa | 1010 kg |
| najveća dopuštena masa | 1550 kg |
| nosivost | 540 kg |
| obujam teretnog prostora | 1 m3 |
| dimenzije prednjih guma | 175/70 R14 |
| dimenzije stražnjih guma | 175/70 R14 |
Značajke vozila
| prosječna potrošnja goriva u gradu | - |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | - |
| prosječna potrošnja goriva | - |
| broj vrata | 2 |
| broj sjedala | 2 |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 128 g/km |
| eko norma | EURO V |
napomena |
- |