Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 220 CDI |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 2143 cm |
| najveća snaga motora | 125 kW / 3000 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 400 Nm / 1400 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 6 brzina |
| vrsta pogona | stražnji |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2760 mm |
| duljina | 4591 mm |
| širina | 1770 mm |
| visina | 1447 mm |
| masa | 1600 kg |
| najveća dopuštena masa | 2115 kg |
| spremnik goriva | 59 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | - / 475 l |
| dimenzije prednjih guma | 205/55 R16 |
| dimenzije stražnjih guma | 205/55 R16 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 8,4 s |
| najveća brzina | 232 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | 6,3 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | 4,3 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva | 5,1 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 133 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | - |
| eko norma | EURO V |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |