Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 600 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 600 cm |
| najveća snaga motora | 72 kW / 12000 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 63 Nm / 10000 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 6 brzina |
| vrsta pogona | - |
| broj osovina / pogonskih | 2 / - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1440 mm |
| duljina | 2095 mm |
| širina | 750 mm |
| visina | 1215 mm |
| masa / masa suhog vozila | 209 kg / - |
| najveća dopuštena masa | 397 kg |
| spremnik goriva | 19 l |
| dimenzije prednjih guma | 120/70 R17 |
| dimenzije stražnjih guma | 180/55 R17 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 3,5 s |
| najveća brzina | 220 km/h |
| prosječna potrošnja goriva | 4,8 l/100 km |
| električni doseg | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | - |
| eko norma | EURO II |
napomena |
- |