Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 15950 cm |
| najveća snaga motora | 196 kW / 2000 min-1 |
| broj cilindara | 10 |
| vrsta pogona | pogon na sve kotače |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 2 |
| najveća brzina | 32 km/h |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 3150 mm |
| duljina | 7000 mm |
| širina | - |
| visina | 3440 mm |
| udaljenost od tla | - |
| masa / najveća dopuštena masa | 11460 kg / - |
| napomena | - |