Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 3120 cm |
| najveća snaga motora | 38 kW / 2200 min-1 |
| broj cilindara | 4 |
| vrsta pogona | stražnji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
| najveća brzina | 25 km/h |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2170 mm |
| duljina | 3610 mm |
| širina | - |
| visina | 2050 mm |
| udaljenost od tla | - |
| masa / najveća dopuštena masa | 2100 kg / - |
| napomena | - |