Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 1.2 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 1198 cm |
| najveća snaga motora | 51 kW / 5400 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 112 Nm / 3000 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored3 |
| prednabijanje | - |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 5 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2470 mm |
| duljina | 3970 mm |
| širina | 1682 mm |
| visina | 1462 mm |
| masa | 1163 kg |
| najveća dopuštena masa | 1570 kg |
| spremnik goriva | 45 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 280 l / 952 l |
| dimenzije prednjih guma | 185/60 R15 |
| dimenzije stražnjih guma | 185/60 R15 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 14,1 s |
| najveća brzina | 165 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | 7,3 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | 4,5 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva | 5,5 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 128 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | - |
| eko norma | EURO V |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |