Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 1.9 TDI |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 1896 cm |
| najveća snaga motora | 74 kW / 4000 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 240 Nm / 1800 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | automatski, 5 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2515 mm |
| duljina | 4397 mm |
| širina | 1735 mm |
| visina | 1485 mm |
| masa | - |
| najveća dopuštena masa | - |
| spremnik goriva | 55 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 460 l / 1470 l |
| dimenzije prednjih guma | 195/65 R15 H |
| dimenzije stražnjih guma | 195/65 R15 H |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | - |
| najveća brzina | 185 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | 8,7 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | 5,2 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva | 6,5 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 176 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | - |
| eko norma | - |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |