Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 4.2 S/C |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 4197 cm |
| najveća snaga motora | 291 kW / 5750 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 560 Nm / 3500 min-1 |
| raspored i broj cilindara | V raspored8 |
| prednabijanje | kompresorski punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | automatski, 6 brzina |
| vrsta pogona | pogon na sve kotače |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2883 mm |
| duljina | 4972 mm |
| širina | 2034 mm |
| visina | 1903 mm |
| masa | 2687 kg |
| najveća dopuštena masa | 3100 kg |
| spremnik goriva | 105 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 535 l / 2099 l |
| dimenzije prednjih guma | 255/50 R20 Y |
| dimenzije stražnjih guma | 255/50 R20 Y |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 7,5 s |
| najveća brzina | 210 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | 22,4 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | 12,2 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva | 16 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 376 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | - |
| eko norma | EURO IV |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |