Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 750 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 748 cm |
| najveća snaga motora | 77,7 kW / 10500 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 78 Nm / 8300 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 6 brzina |
| vrsta pogona | - |
| broj osovina / pogonskih | 2 / - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1440 mm |
| duljina | 2085 mm |
| širina | 805 mm |
| visina | 1100 mm |
| masa / masa suhog vozila | 230 kg / 203 kg |
| najveća dopuštena masa | 398 kg |
| spremnik goriva | 18,5 l |
| dimenzije prednjih guma | 120/70 R17 Z |
| dimenzije stražnjih guma | 180/55 R15 Z |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 3,7 s |
| najveća brzina | 230 km/h |
| prosječna potrošnja goriva | 4,9 l/100 km |
| električni doseg | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | - |
| eko norma | EURO III |
napomena |
- |