Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | Classic II 1.4 Twinport |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 1364 cm |
| najveća snaga motora | 66 kW / 6000 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 125 Nm / 4000 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| prednabijanje | - |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 5 brzina |
| vrsta pogona | prednji |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2606 mm |
| duljina | 4110 mm |
| širina | 1709 mm |
| visina | 1425 mm |
| masa | 1145 kg |
| najveća dopuštena masa | 1610 kg |
| spremnik goriva | 52 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 370 l / 1180 l |
| dimenzije prednjih guma | 195/60 R15 H |
| dimenzije stražnjih guma | 195/60 R15 H |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 12,9 s |
| najveća brzina | 182 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | 7,9 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | 4,8 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva | 6 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 144 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | - |
| eko norma | EURO IV |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |