Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 2.2 D-4D |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 2231 cm |
| najveća snaga motora | 100 kW / 3600 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 310 Nm / 2000 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 6 brzina |
| vrsta pogona | pogon na sve kotače |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2560 mm |
| duljina | 4395 mm |
| širina | 1815 mm |
| visina | 1720 mm |
| masa | 1660 kg |
| najveća dopuštena masa | 2190 kg |
| spremnik goriva | 60 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 586 l / 1752 l |
| dimenzije prednjih guma | 215/70 R16 H |
| dimenzije stražnjih guma | 215/70 R16 H |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 10,5 s |
| najveća brzina | 180 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | 8,1 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | 5,6 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva | 6,6 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 173 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | - |
| eko norma | EURO IV |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |