Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 220 CDI |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 2148 cm |
| najveća snaga motora | 110 kW / 4200 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 340 Nm / 2000 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 6 brzina |
| vrsta pogona | stražnji |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 2715 mm |
| duljina | 4541 mm |
| širina | 1728 mm |
| visina | 1465 mm |
| masa | 1590 kg |
| najveća dopuštena masa | 2115 kg |
| spremnik goriva | 62 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 470 l / 1384 l |
| dimenzije prednjih guma | 205/55 R16 |
| dimenzije stražnjih guma | 205/55 R16 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 10,5 s |
| najveća brzina | 218 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | 9,2 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | 5,5 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva | 6,9 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 180 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | - |
| eko norma | EURO IV |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |