Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 600 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 599 cm |
| najveća snaga motora | 88,1 kW / 13500 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 66 Nm / 11250 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored4 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 6 brzina |
| vrsta pogona | - |
| broj osovina / pogonskih | 2 / - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1375 mm |
| duljina | 2010 mm |
| širina | 685 mm |
| visina | 1105 mm |
| masa / masa suhog vozila | 183 kg / - |
| najveća dopuštena masa | 364 kg |
| spremnik goriva | 18 l |
| dimenzije prednjih guma | 120/70 R17 Z |
| dimenzije stražnjih guma | 180/60 R16 H |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | - |
| najveća brzina | - |
| prosječna potrošnja goriva | - |
| električni doseg | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | - |
| eko norma | EURO III |
napomena |
- |