Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 125 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 124 cm |
| najveća snaga motora | 7,5 kW / 7800 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 10 Nm / 6000 min-1 |
| raspored i broj cilindara | jedan cilindar1 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 5 brzina |
| vrsta pogona | - |
| broj osovina / pogonskih | 2 / - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1290 mm |
| duljina | 1980 mm |
| širina | 745 mm |
| visina | 1080 mm |
| masa / masa suhog vozila | - / 124 kg |
| najveća dopuštena masa | 320 kg |
| spremnik goriva | 13 l |
| dimenzije prednjih guma | 2,75/18 |
| dimenzije stražnjih guma | 90/90 R18 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | - |
| najveća brzina | 97 km/h |
| prosječna potrošnja goriva | - |
| električni doseg | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | - |
| eko norma | EURO III |
napomena |
- |