Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 50 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 49 cm |
| najveća snaga motora | 2,1 kW / 6750 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 3 Nm / 6500 min-1 |
| raspored i broj cilindara | jedan cilindar1 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | variomat |
| vrsta pogona | stražnji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1275 mm |
| duljina | 1840 mm |
| širina | 663 mm |
| visina | 1118 mm |
| masa / masa suhog vozila | - / 82 kg |
| najveća dopuštena masa | 242 kg |
| spremnik goriva | 6,5 l |
| dimenzije prednjih guma | 120/70 R12 |
| dimenzije stražnjih guma | 130/70 R12 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | - |
| najveća brzina | - |
| prosječna potrošnja goriva | - |
| električni doseg | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | - |
| eko norma | 2-takta |
napomena |
- |