Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| oznaka motora | 125 |
| vrsta motora | Otto |
| radni obujam motora | 124 cm |
| najveća snaga motora | 26 kW / 11500 min-1 |
| najveći okretni moment motora | - |
| raspored i broj cilindara | jedan cilindar1 |
| vrsta mjenjača i broj brzina | manualni, 6 brzina |
| vrsta pogona | stražnji |
| broj osovina / pogonskih | 2 / 1 |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1471 mm |
| duljina | - |
| širina | - |
| visina | - |
| masa / masa suhog vozila | - / 91 kg |
| najveća dopuštena masa | - |
| spremnik goriva | 8 l |
| dimenzije prednjih guma | 80/100 R21 |
| dimenzije stražnjih guma | 100/90 R19 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | - |
| najveća brzina | - |
| prosječna potrošnja goriva | - |
| električni doseg | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | - |
| eko norma | 2-takta |
napomena |
- |