Simbolični prikaz.
Izračun cijene i vrijednosti vozila
Preuzmite izračun orijentacijske cijene novog, vrijednost rabljenog i ostatak vrijednosti vozila za odabrani datum.
Tehnički podaci
Motor i prijenos
| model i oznaka motora | 0.8 cdi |
| vrsta motora | Diesel |
| radni obujam motora | 799 cm |
| najveća snaga motora | 33 kW / 3800 min-1 |
| najveći okretni moment motora | 110 Nm / 2000 min-1 |
| raspored i broj cilindara | redni raspored3 |
| prednabijanje | turbo punjač |
| vrsta mjenjača i broj brzina | automatski, 5 brzina |
| vrsta pogona | stražnji |
| vrsta dodatnog motora | - |
Dimenzije i mase
| međuosovinski razmak | 1867 mm |
| duljina | 2695 mm |
| širina | 1559 mm |
| visina | 1542 mm |
| masa | 875 kg |
| najveća dopuštena masa | 1050 kg |
| spremnik goriva | 33 l |
| obujam prtljažnjaka min./max. | 220 l / 340 l |
| dimenzije prednjih guma | 155/60 R15 |
| dimenzije stražnjih guma | 175/55 R15 |
Značajke vozila
| ubrzanje (0-100 km/h) | 19,8 s |
| najveća brzina | 135 km/h |
| prosječna potrošnja goriva u gradu | 3,4 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva na otvorenom | 3,2 l/100 km |
| prosječna potrošnja goriva | 3,3 l/100 km |
| električni doseg | - |
| električni doseg / WLTP | - |
| prosječna potrošnja el. energije | - |
Ekološke i sigurnosne značajke
| prosječna emisija CO2 | 88 g/km |
| prosječna emisija CO2 / WLTP | - |
| eko norma | EURO IV |
| energetski razred | - |
| Euro NCAP zvjezdice | - |
napomena |
- |